Lampy podłogowe i klimatyczna aranżacja wnętrza

lampy podlogowe

Odpowiednie aranżowanie wnętrza ma bardzo duże znaczenie. Jednakże, co to właściwie znaczy odpowiednie? Jest to słowo na tyle szerokie, że dla każdego może znaczyć coś zupełnie innego.

Odpowiednie aranżowanie wnętrza, to takie jego zagospodarowanie, które powoduje, że dana osoba czuje się w tym wnętrzu idealnie, doskonale, czuje się przytulnie. Dla jednego więc, odpowiednia aranżacja będzie bardziej nowoczesna, dla kogoś innego, będzie ona bardziej tradycyjna. Zależnie, co kto lubi.

Zawsze jednak to światło powoduje, że w mieszkaniu tworzy się pewien klimat. Światło górne, ale i lampy podłogowe mają ogromny wpływ na to, jaki klimat tworzy się w domu gdzie świetne zdjęcia obrazują je http://www.obsessed.pl/podlogowe. Im bardziej biały, tym bardziej surowy, zimny i oschły. Im bardziej żółty, tym bardziej przyjazny, przytulny, rodzinny. Jednak, nie tylko. Ważne znaczenie ma rozmieszczenie lamp, ich abażury i dekoracje, strojenie. W zasadzie, wszystko ma znaczenie, bo wszystko wpływa na to, jakie światło daje lampa. A to właśnie samo światło jest istotą tworzonego przez lampy klimatu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s