Ponadczasowy prestiż z fotelem Swan

fotel swan

Modzie na unikalne i designerskie meble wychodzą producenci większości firm meblowych. Wiele egzemplarzy jest rekonstrukcją przedmiotów, które w przeszłości zyskały sławę i okazały się ponadczasowe. Takim przykładem jest fotel swan.

Po raz pierwszy zaobserwowano go w 1958 roku i od razu zyskał wielka popularność. Przede wszystkim za brak prostych linii a tylko idealnie dobrane krzywizny, które chwytały za wzrok każdego obserwującego. W ten sposób na rynek wkroczył cudowny mebel, który od wielu lat dodaje nieopisanego wyrazu każdemu pomieszczeniu, w którym się znajduje.

Za jego wygląd odpowiada tkanina, której kolor można wybrać z bogatej palety i odpowiednio dobrać do naszych wymagań, ale ten przypadł najbardziej do gustu http://www.obsessed.pl/kanapy-i-fotele/fotel-inspirowany-projektem-swan-krata . Siedzisko wykonane z pianki zapewni komfort użytkowania a metalowa podstawa stabilność i odpowiednie ułożenie. Wszystko dla jak najlepszego komfortu.

Na takie wzbogacenie wnętrza zdecydują się wyłącznie Ci, którym zależy na dobrym smaku i unikalnym wyrazie każdego pomieszczenia. Cena może być wysoka, ale również z nią wzrośnie nasz prestiż w oczach tych, którym dane będzie nas odwiedzić.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s